Transport Dania

Współcześnie odległość nie stanowi już praktycznie żadnego problemu. Współpraca z innymi krajami, przy odpowiedniej organizacji, może okazać się dochodowym kierunkiem rozwoju firmy. Naszym klientom oferujemy m.in. transport do Danii przy wykorzystaniu floty ciężarowej. Dbamy o to, aby usługi z zakresu spedycji odbywały się w najkrótszym możliwym czasie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Efektywne planowanie transportu na północ Europy

Transport Dania – Polska to jedna z flagowych ofert naszej firmy. Spedycję towarów dla klientów organizujemy na terenie całej Europy, ale państwo ze stolicą w Kopenhadze jest jednym z częściej realizowanych kierunków. Doskonała znajomość miejscowych uregulowań prawnych oraz specyfiki regionu sprawia, że świadczony przez nas transport ciężarowy odbywa się sprawnie i bez przeszkód. Warto podkreślić, że optymalne planowanie przewozu towarów w naszej firmie, możliwe jest m.in. dzięki nowoczesnej flocie pojazdów. Nasze samochody różnią się pod względem ładowności, dzięki czemu zachowana jest optymalna zależność między kosztem usługi a wielkością przewożonych materiałów.

Spedycja przyjazna środowisku

Nasi klienci cenią sobie stosowanie innowacyjnych rozwiązań, w tym tych, które są proekologiczne. Spedycja jest jednym z obszarów, gdzie możliwe jest minimalizowanie negatywnego wpływu działalności na środowisko. Dbamy o to, aby nasze samochody ciężarowe wyposażone były w systemy minimalizujące ślad węglowy. W związku z tym, że rocznie pokonujmy miliony kilometrów, szczególnie zależy nam, aby skutecznie redukować emisję szkodliwych spalin.

Transport bezpieczny i na czas

Kolejną z przyświecających nam zasad jest dbałość o bezpieczeństwo. Organizowany przez nas transport ma większe szanse dotrzeć na czas, jeśli kierowcy będą wypoczęci, a samochody sprawne. Przedstawiając klientom plan spedycji, zawieramy w nim czas potrzebny na odpoczynek dla kierujących. Dbamy zarówno o powierzony nam towar, jak i przewożących go pracowników. Na ich komfort pracy wpływa także nowoczesna flota ciężarowa. Nasze samochody są regularnie testowane pod względem sprawności. Posiadają także niezbędne przeglądy techniczne.