Transport Holandia

Szukasz solidnej i godnej zaufania firmy, która zajmie się przewozem Twoich ładunków? Na nas możesz liczyć w każdej sytuacji! Oferujemy m.in. transport do Holandii i wielu innych krajów w Europie. Sprawna spedycja to nasza specjalność – z nami Twoje towary z Polski lub z zagranicy zawsze dotrą na czas. Doskonale znamy specyfikę branży, dlatego rozsądnie planujemy trasy. Nasza flota umożliwia przewóz nawet 21 europalet w jednym samochodzie!

Indywidualna wycena transportu na linii Holandia – Polska

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest międzynarodowa spedycja. Holandia to kraj, który jest częstą lokalizacją docelową organizowanego przez nas transportu. Wiele firm z Polski prowadzi tam swoje interesy, które wymagają importu lub eksportu towarów. Przedsiębiorstwa nieposiadające własnej floty mogą powierzyć nam organizację spedycji, która zakłada indywidualną wycenę usług. Poza atrakcyjną ceną oferujemy także pomoc w rozładunku oraz załadunku.

Bezpieczny transport do Holandii

Dobrze zorganizowana spedycja to dbałość nie tylko o dostarczenie ładunków na czas, ale również w nienaruszonym stanie. Transport Holandia – Polska świadczony przez naszą firmę jest realizowany przy użyciu nowoczesnej floty. Nasze samochody przed każdym wyjazdem z bazy są testowane pod względem sprawności. Są to nowoczesne auta wyposażone w wiele systemów bezpieczeństwa, które ułatwiają reagowanie na zdarzenia na drodze. Ponadto jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić, gdzie znajduje się Twój towar. Umożliwia nam to zarówno system GPS, jak i ciągły kontakt z kierowcami.

Spedycja przyjazna środowisku

Realizując transport z Holandii do Polski lub w odwrotnym kierunku, dokładamy wszelkich starań, aby jak najmniej szkodzić środowisku. Głęboko wierzymy, że odpowiednio zorganizowana spedycja nie musi mieć negatywnego wpływu na klimat. Nasza flota wyposażona jest w systemy, które ograniczają ślad węglowy. Ponadto przewozy na linii Holandia – Polska organizujmy tak, aby maksymalnie wykorzystywać przestrzeń załadunkową.

Jeśli interesuje Cię spedycja międzynarodowa dopasowana do Twoich potrzeb, zachęcamy do kontaktu! Obsługujemy zarówno klientów z Polski, jak i z całej Europy.