Transport Słowenia

Rynek bałkański otwiera się coraz mocniej na przedsiębiorców znad Wisły. Z roku na rok ilość eksportowanych i importowanych dóbr między Słowenią a Polską rośnie, a wymiana handlowa obejmuje m.in. wyroby stolarskie, maszyny oraz produkty spożywcze. Handel ułatwia fakt, że kraje te należą do UE. Potrzeba jednak zaufanego partnera, który zrealizuje transport ciężarowy do lub ze Słowenii. DBD Trans to przedsiębiorstwo, na jakim możesz polegać, jeśli nie masz własnego zaplecza logistycznego. Działamy sprawnie, bezpiecznie i skutecznie. Już teraz dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Jak wybrać firmę, która zajmuje się transportem ładunków?

Wybór odpowiedniej firmy, zajmującej się logistyką, powinien być starannie przemyślany. Wszak od tego, jak wygląda flota oraz kto ją prowadzi i organizuje cały przewóz, zależy to, czy produkty dotrą na czas i w całości. Dlatego, jeśli interesuję Cię transport ładunków do Słowenii, szukając partnera do takiego zadania, postaw na przedsiębiorstwo logistyczne z bogatym zapleczem oraz doświadczonymi pracownikami. Choć trasa nie jest daleka, ze względu m.in. na konieczność pokonania odcinków górskich, warto tym bardziej zwrócić uwagę na to, jak radzą sobie z takimi szlakami handlowymi kierowcy.

Dlaczego warto postawić na oferowany transport do Słowenii?

Nasi specjaliści od logistyki poruszali się po całej Europie. Dostarczaliśmy i odbieraliśmy towary z Włoch, Szwajcarii, Francji i wielu innych krajów europejskich. Każdego roku pokonujemy tysiące, a niekiedy nawet – łącznie – miliony kilometrów, poruszając się po rozmaitych szlakach, przecinających Stary Kontynent.

Dla nas więc transport towarów do Słowenii to kolejne przedsięwzięcie, do którego podchodzimy z najwyższą pieczołowitością, ale też znamy te drogi i wiemy, jak się po nich przemieszczać. Dużą wagę przede wszystkim przywiązujemy do etapu planowania, aby przewóz produktów był skrupulatnie zaprojektowany. Przewidywanie różnych scenariuszy, a także stały monitoring sytuacji pozwala nam doskonale zoptymalizować cały proces. Dzięki temu gwarantujemy, że:

Jesteśmy pewni kwalifikacji naszych kierowców. To doświadczeni specjaliści, którzy dodatkowo mają do dyspozycji najwyższej klasy samochody ciężarowe. Nowoczesna flota z kolei gwarantuje dobór pojazdów o odpowiednim tonażu i pojemności do mniejszych i większych zleceń.

Profesjonalizm DBD Trans obejmuje nie tylko szybki i bezpieczny transport do kraju, jakim jest Słowenia czy dowolnego innego. Przywiązujemy bowiem dużą wagę także do tego, aby pozostawić jak najmniejszy ślad węglowy. Wiemy, jak duże znaczenie ma wpływ działalności człowieka na przyrodę, ale rozumiemy też oczekiwania klientów, aby ich partner działał w sposób ekologiczny.